Twilight фен зона
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Така започна всичко...

5 posters

Go down

Така започна всичко... Empty Така започна всичко...

Post  Twilight–№1 fan! Fri Aug 07, 2009 2:46 pm

Тук може да ни кажете как запозна здрач-манията ви! Very Happy study
Twilight–№1 fan!
Twilight–№1 fan!
Admin

Posts : 50
Join date : 2009-08-07
Age : 30

https://tw-fan-zone.twilight-mania.com

Back to top Go down

Така започна всичко... Empty Re: Така започна всичко...

Post  Здрач–фенче Sat Aug 08, 2009 3:46 am

Аз научих за здрач сагата от мойта братовчедка.Тя се беше запалила много по книгите но аз тогава не бях голяма "фенка" на книгите и за това реших първо да гледам филма.И така вечерта на Великден след църквата се заключих в стаята и пуснах на компа да гледам здрач. Very Happy Very Happy Very Happy Да на великден щях да гледам вампири малко странно а? Very Happy Very Happy Very Happy Филма ми хареса доста но все пак не бях още луда фенка.След 2-3 месеца когато вече бяхме в ваканция се сетих пак за сагата и накарах мойта братовчедка да ми прати книгите на компа.От тогава вече щом прочетох книгите може да се каже че съм луда по здрач!!! I love you LOVE TWILIGHT I love you


Така започна всичко... 3630136448_2b094cd290

Здрач–фенче

Posts : 6
Join date : 2009-08-08

Back to top Go down

Така започна всичко... Empty Re: Така започна всичко...

Post  Wolf.Girl Sat Aug 08, 2009 5:53 pm

Ами моя приятелка беше чела първата книга на английски и супер много се беше запалила, а после като разбра, че ще излиза и филм и нараво се побърка. Постоянно ми дърдореше за книгите, за героите, пускаше ми клипове от филма, който още не беше излязъл по кината и общо взето се беше побъркала покрай историята, ама аз такава пълен непокист, кимам с глава аукам и ухкам където е нужно и никаква реакция, че съм заинтересована.
Ама един ден си седях на компа и нямаше какво да правя, случайно попаднах на превода на Здрач и започнах да чета, прочетох го точно за едно денонощие и...манията обхвана и мен.
С моята фр водихме редовни разговори за книгите, тогава тя беше прочела и Новолуние и Затъмнение на анг. и ми разказваше, после гледахме филма и така...вече няма отказване, Здрач е моята дорга =)
Wolf.Girl
Wolf.Girl

Posts : 2
Join date : 2009-08-08
Age : 31
Location : Пловдив

Back to top Go down

Така започна всичко... Empty Re: Така започна всичко...

Post  vesyta Sun Oct 25, 2009 2:27 pm

Попаднах на филма случайно докато търсех песента на "Jem - 24".Реших да потърся филма и да го гледам и без това нямаше какво да правя...Е след като го изгледах определено исках да го изгледам още веднъж.После потърсих музиката на филма,оуснах я на една приятелка която по стечение на обстоятелствата вече беше голяма фенка на тоя филм и така разбрах и за книгите.Най-доброто ми откритие Razz
vesyta
vesyta

Posts : 5
Join date : 2009-10-25
Age : 34

Back to top Go down

Така започна всичко... Empty Re: Така започна всичко...

Post  nikity95 Mon Dec 28, 2009 4:09 am

Всичко започна,когато няколко момичета си говореха постоянно за този филм ,за книгите.Аз бях малко обидена,защото преди това всички обсъждахме друг филм,и извъднъж всички се запалиха по Здрач.Един ден имах по-малко часове и нямах много да уча,прибрах се след училище и реших да видя какво представлява това Здрач.Попаднах на първата книга и започнах да я чета.Не съм разбрала кога е станало почти тъмно.Толкова се бях унесла,че не можех да отида да вечерям,искаше ми се да продължавам,и такаа започна всичко cheers cheers cheers
nikity95
nikity95

Posts : 18
Join date : 2009-12-28
Age : 28

Back to top Go down

Така започна всичко... Empty Re: Така започна всичко...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum